Bawi Nas Piłka

Aktualności

start

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

UKP Gol Opole i AP Namysłów jadą do Warszawy!

lut 1, 2021

W miniony weekend, 16 zespołów walczyło o „bilety” do finału ogólnopolskiego rozgrywek halowych o Puchar Prezesa PZPN 2021. W tegorocznej edycji zawodów, na najwyższym stopniu podium stanęły drużyny UKP Gol Opole (kat. U-11) oraz AP Namysłów (kat. U-12).
Opolski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z OSIR-em Niemodlin, przeprowadził tegoroczne wojewódzkie rozgrywki w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie.

W każdej z kategorii wystąpiło po osiem zespołów, które zostały wyłonione w regionalnych eliminacjach. Drużyny rywalizowały w grupach, a następnie cztery najlepsze przechodziły do fazy pucharowej, w której walczyły o przepustkę do gry w finale ogólnopolskim.

Finały wojewódzkie rozpoczęła kategoria U-11, gdzie o możliwość gry w etapie finałowym walczyły następujące zespoły:

AP MŁODY KLUCZBORK
MGOKIS PRASZKA
UKS ORLIK PRUDNIK
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY
STAL BRZEG
GOL OPOLE
PIAST STRZELCE OPOLSKIE
CHEMIK K-KOŹLE

Dzień później, kategoria U-12 miała swoje finały w których grały poniższe drużyny:

OKS OLESNO
AP NAMYSŁÓW
FORTUNA GŁOGÓWEK
MKS POGOŃ PRUDNIK
SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY
OKS ODRA OPOLE
SPIDERS KRAPKOWICE
LUKS SP UJAZD
Wszystkie mecze w rozgrywkach wojewódzkich stały na wysokim poziomie. Pomimo braku kibiców na trybunach, trenerzy oraz organizatorzy obserwowali zacięte pojedynki oraz popis umiejętności technicznych młodych piłkarzy. Warto nadmienić, że ozdobami kilku spotkań były również bramki niecodziennej urody!

Triumfatorzy poszczególnych kategorii wezmą udział w finale ogólnopolskim turnieju o Puchar Prezesa PZPN 2021, który odbędzie się w dniach 13 – 14 luty br. w Warszawie.

Dziękujemy zawodnikom oraz trenerom za fantastyczną postawę w turniejach a zwycięzcom życzymy powodzenia w ostatnim etapie rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN 2021.

Wszelkie szczegóły dot. spotkań, wyniki oraz tabele znajdziecie w poniższym sprawozdaniu.