Kontakt

start

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

Organizatorzy

Piotr Popiołek

Piotr Popiołek

Główny koordynator projektu

tel. 534-530-003
piotr@bawinaspilka.pl
Filip Sikorski

Filip Sikorski

Odpowiedzialny za rozgrywki Orlików

tel. 533-474-766
filip.sikorski@opolskizpn.pl
Paweł Bzdęga

Paweł Bzdęga

Odpowiedzialny za rozgrywki Orlików

tel. 797-582-753
pawel.bzdega@opolskizpn.pl
Natalia Różańska

Natalia Różańska

Marketing

tel. 530-288-822
marketing@opolskizpn.pl

Trenerzy powiatowi

Andrzej Wolański

Andrzej Wolański

powiat brzeski, Opole i opolski

tel. 604-140-127
andrzej.wolanski@opolskizpn.pl
Adam Gałkowski

Adam Gałkowski

powiat kluczborski, namysłowski, oleski

tel. 516-381191
adam.galkowski@opolskizpn.pl
Tomasz Dubiel

Tomasz Dubiel

powiat kędzierzyńsko-kozielski

tel. 607-732-923
tomasz.dubiel@opolskizpn.pl
Adrian Matuszczyk

Adrian Matuszczyk

powiat strzelecki, krapkowicki

tel. 609-599-045
adrian.matuszczyk@opolskizpn.pl
Grzegorz Komar

Grzegorz Komar

powiat nyski

tel. 794-517-532
grzegorz.komar@opolskizpn.pl
Ireneusz Rut

Ireneusz Rut

powiat prudnicki, głubczycki

tel. 660-468-937
ireneusz.rut@opolskizpn.pl