Bawi Nas Piłka

Aktualności

start

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

Drużyny zakwalifikowane do WRO i WRŻ na sezon 2024/2025

cze 12, 2024

Zespół ds. piłki dziecięcej wraz z Trenerami Związkowymi OZPN przeprowadzili Turnieje Selekcyjne, które odbyły się w dniach 8 – 9 czerwca br. na obiekcie sportowym w Łubnianach. Powyższe wydarzenie miało na celu wyłonienie drużyn, które w sezonie 2024/2025 będą brały udział w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlików oraz Żaków. Trenerzy Związkowi bacznie przyglądali się zebranym drużynom, które rozgrywały serie spotkań w obrębie danych kategorii wiekowych.

Osoby oddelegowane z ramienia Zespołu ds. piłki dziecięcej, oceniały m.in. poziom sportowy prezentowany przez ekipy, indywidualne umiejętności zawodników, stopień organizacji drużyn czy pozytywny coaching trenerów.

Biorąc pod uwagę obserwację z Turnieju Selekcyjnego, przedstawiamy w poniższym zestawieniu, składy zespołów, które będą brały udział w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlików i Żaków w sezonie 2024/2025. Prosimy o zapoznanie się z niżej przedstawionym podziałem.

Wojewódzkie Rozgrywki Orlika:
1. KS Polonia Nysa
2. MKS Gogolin
3. KS Masters Brzeg
4. UKP GOL Opole
5. UKS Athletic Ozimek
6. UKS Rodło Opole
7. Chemik Kędzierzyn-Koźle
8. AP Victoria Chróścice

Wojewódzkie Rozgrywki Żaka:
1. KS Polonia Nysa
2. MKS Gogolin
3. ACC Start Namysłów
4. UKS Athletic Ozimek
5. KS Masters Brzeg
6. AP Funball Kluczbork
7. LZS Groszmal Opole
8. LZS GKS Piomar Tarnów Opolski-Przywory

Organizatorzy przypominają o zapisach Regulaminu Rozgrywek BNP w kontekście zespołów, które nie zostały zakwalifikowane do rozgrywek WRO i WRŻ na sezon 2024/2025.

§ 4 Wojewódzkie Rozgrywki Orlików i Żaków
ust. 8. Drużyna, która została wyselekcjonowana przez „Zespół” oraz Trenerów Związkowych OZPN do uczestnictwa w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlików i Żaków, na sezon 2024/2025 ma możliwość w okresie do 7 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail do rezygnacji z udziału w ww. rozgrywkach.
ust. 10. Drużyny, które nie zostały wyselekcjonowane do udziału w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlików i Żaków, mają możliwość rejestracji do Regionalnych i Powiatowych Rozgrywek zgodnie z zasadami ujętymi w § 3.