Bawi Nas Piłka

Aktualności

start

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

Ważne informacje dotyczące rozgrywek młodzieżowych

mar 19, 2021

Opolski Związek Piłki Nożnej informuje, że na chwilę obecną władze państwowe w dalszym ciągu nie opublikowały rozporządzenia, jakie ma obowiązywać od najbliższej soboty, tj. od dnia 20.03.2021 r., jednak zgodnie z zapowiedziami, mają być wprowadzone rozwiązania, które funkcjonowały wcześniej w czterech innych województwach objętych rozszerzonymi restrykcjami. Jeśli zapowiedziane doniesienia potwierdzą się, możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych i rozgrywkach zostanie ograniczona do rozgrywek dzieci i młodzieży oraz sportu zawodowego.
Z uwagi na powyższe w dniu wczorajszym zawiesiliśmy czasowo na okres od dnia 20 marca do dnia 9 kwietnia br. rywalizację ligową oraz pucharową drużyn występujących w Klasie Okręgowej, Klasie „A” oraz Klasie „B”, natomiast, o ile nie pojawią się niestosowane dotąd obostrzenia, rywalizacja w rozgrywkach dziecięcej i młodzieżowych będzie kontynuowana.
Kontynuowane będą również rozgrywki w BS Leśnica 4 liga opolska z uwagi na spełnienie przez kluby wymagań określonych w Rozporządzaniu RM z dnia 11.03.2021r.
Jeżeli rozporządzenie, które ma obowiązywać od jutra, będzie zakładało inne rozwiązania, Wydział Gier OZPN, będzie reagował na bieżąco.
W związku z powyższym prosimy Państwa o wyrozumiałość.