Bawi Nas Piłka

Aktualności

start

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

Piłkarski Obóz Zimowy 2022 relacja

lut 10, 2022

Piłkarski Obóz Zimowy 2002 za nami.

24 uczestników z 7 opolskich klubów wyjechało do Rabki – Zdrój, by spędzić tam wraz z naszą kadrą szkoleniową pierwszy tydzień ferii (29.01-05.02). Głównym elementem programu obozu były oczywiście treningi piłkarskie. Poza sportem, trenerzy zadbali o zajęcia teoretyczne z zakresu: odnowy biologicznej i regeneracji, diety i nawadniania młodego sportowca (Dietostrefa Martyna Godlewski) oraz  warsztaty ze rozumienia gry. Nie zabrakło nawet lekcji języka angielskiego. Jednym z punktów programu była wyczekiwana wycieczka do Zakopanego i ulubiona atrakcja obozowiczów – dzień w Termach Szaflary. Tradycyjnie zorganizowane zostały turnieje piłki nożnej, ale też tenisa stołowego, które okazały się jednymi z najbardziej emocjonujących momentów obozu. Emocji nie brakowało także podczas rozstrzygnięcia konkursów: piłkarska krzyżówka czy lśniący pokój.

WYNIKI TURNIEJÓW I KONKURSÓW:

 
Turniej tenisa stołowego: Dawid Sowa
Krzyżówka Piłkarska: Jakub Bień, Eryk Siwoń i Szymon Kuc,
Lśniący pokój: Adam Ostręga, Michał Klimza
Poza sportem, rywalizacją i edukacją, ważnym elementem jest oczywiście aspekt wychowawczy, stąd też Trenerzy i opiekunowie wyłonili wzór obozu:
Grupa młodsza – Dawid Sowa
Grupa starsza – Jakub Bień
Ostatniego dnia młodzi adepci piłki nożnej przeszli chrzest obozowicza, który pozwolił im nosić miano obozowych weteranów.
Każdemu zostały wręczone również pamiątkowe upominki.
Serdeczne podziękowania za wsparcie tegorocznego obozu kierujemy do:
Polskiego Związku Piłki Nożnej, Football Wordl Opole, Pani Karoliny Gruszeckiej i Fizjo Strefy.
Organizatorzy obozu
Stowarzyszenie Footballowo i Opolski Związek Piłki Nożnej

Zobacz Galerię