Bawi Nas Piłka

Bawi Nas Piłka

Rywalizacja w duchu Fair Play

Bawi Nas Piłka

Bawi Nas Piłka

Promocja Sportu Amatorskiego

Bawi Nas Piłka

Bawi Nas Piłka

Upowszechnianie Kultury Fizycznej

turnieje

aktualności

dokumenty

galeria

kontakt

Bawi Nas Piłka

Projekt „Bawi nas Piłka” promuje rywalizację w duchu fair play, ma również na celu propagowanie sportu amatorskiego, upowszechnianie kultury fizycznej, promocję zdrowego trybu życia i stworzenie dzieciom z różnych środowisk szans na rozwój swoich sportowych talentów i umiejętności.
Organizowane przez Opolski Związek Piłki Nożnej turnieje mają przede wszystkim przynieść dzieciom radość z gry, a rodziców i mieszkańców wspólnot lokalnych zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego. Dodatkowym celem, który zakładamy jest usystematyzowanie rozgrywek oraz monitoring najzdolniejszych dzieci. Dzięki możliwości zgłoszenia do turnieju drużyn nie tylko klubowych, ale także szkolnych, zwiększy się możliwość skutecznego monitorowania i przeglądu postępów zawodników. Jednocześnie zmniejszy to ryzyko pominięcia uzdolnionych zawodników oraz poprawi jakość wstępnej selekcji młodych piłkarzy do Kadry Wojewódzkiej OZPN.

sport challenge

trener radzi

bliżej naszej akademii

wypoczynek z OZPN

Zobacz kalendarz turniejów

Aktualności

Harmonogram turniejów na rundę jesienną sezonu 2022/2023

Harmonogram turniejów na rundę jesienną sezonu 2022/2023

Pragniemy przedstawić w dołączonej infografice, zaplanowane terminy zawodów Wojewódzkich, Regionalnych oraz Powiatowych wszystkich kategorii rozgrywek Bawi Nas Piłka na rundę jesienną sezon 2022/2023. Szczegółowy podział na grupy rozgrywkowe, zostanie opublikowany po...

Wyselekcjonowane zespoły do WRO i WRŻ na sezon 2022/2023

Wyselekcjonowane zespoły do WRO i WRŻ na sezon 2022/2023

W dniu 4 sierpnia br. na obiektach LZS Victorii Chróścice odbył się Turniej Selekcyjny, mający na celu wyłonienie zespołów, które w sezonie 2022/2023 będą brały udział w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlika oraz Żaka. Przez blisko 5 godzin Trenerzy Związkowi bacznie...

Bawi Nas Piłka to:

powiatów

turnieje

drużyn

piłkarzy

Serwisy Społecznościowe

Wspierają nas

Bawi nas Piłka – cykl turniejów na szczeblach:powiatowym, regionalnym i wojewódzkim, popularyzujacych piłkę nożną wśród młodzieży z województwa opolskiego.
Zmień tekst
Zmień kontrast