Turnieje Bawi Nas Piłka

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
12/10/2019 – Grodków – ORLIKI - p. brzeski - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Łubniany – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
15/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
15/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
15/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - p. brzeski - start 11:30
14/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Maj 2019

26/05/2019 – Chróścice – boisko – ŻAKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00
26/05/2019 – Chróścice – boisko – ORLIKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00
11/05/2019 – Brzeg – stadion miejski – SKRZATY - powiat brzeski - start 9:00

Kwiecień 2019

28/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – SKRZATY - powiat brzeski - start 9:00
28/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
27/04/2019 – Brzeg – boisko typu Orlik – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 12:45

Marzec 2019

24/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Tarnów Opolski – boisko Orlik – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Tarnów Opolski – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
27/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
27/10/2019 – Grodków – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - p. brzeski - start 11:30
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIK - p. prudnicki + p. głubczycki - start 9:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00
18/05/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Kwiecień 2019

27/04/2019 – Głuchołazy – boisko typu Orlik – SKRZATY - Region 4 - start 10:00
27/04/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
13/04/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
06/04/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa III - start 9:00
23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 11:00
17/03/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
09/03/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
02/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ŻAKI - Region 4 - grupa III - strat 10:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 11:30

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

19/10/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Park Miejski) – ŻAKI - p. głubczycki + p. prudnicki - start 9:00
19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
12/10/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 13:30
12/10/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
28/09/2019 – Dziergowice – stadion – SKRZATY - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
28/09/2019 – Dziergowice – stadion – ORLIKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region III - grupa 6
21/09/2019 – Otmice – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00

Maj 2019

12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 12:30

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa II - start 13:00
14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa I i III - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00

Marzec 2019

31/03/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
31/03/2019 – Strzelce Opolskie – boisko LZS Mokre Łany – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

20/10/2019 – Zawadzkie – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 1 - start 9:00
26/10/2019 – Cisowa – hala – SKRZATY - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00

Aktualności

Kędzierzyn Koźle, 7 października

Poprzednie turnieje

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Namysłów – hala SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00

Luty 2019

23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
17/02/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Rudniki – hala – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 13:30

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region III - grupa 6
21/09/2019 – Otmice – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
21/09/2019 – Otmice – stadion – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 9:00
21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 12:30

Maj 2019

12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 12:30

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa II - start 13:00
14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa I i III - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00

Marzec 2019

31/03/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
31/03/2019 – Strzelce Opolskie – boisko LZS Mokre Łany – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
24/03/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
16/03/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

20/10/2019 – Zawadzkie – stadion – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 9:00
20/10/2019 – Zawadzkie – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 1 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Łubniany – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
14/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Maj 2019

26/05/2019 – Chróścice – boisko – ŻAKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00
26/05/2019 – Chróścice – boisko – ORLIKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00

Kwiecień 2019

28/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
27/04/2019 – Brzeg – boisko typu Orlik – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 12:45

Marzec 2019

24/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Tarnów Opolski – boisko Orlik – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Tarnów Opolski – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Tarnów Opolski – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
23/02/2019 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
17/02/2019 – Ozimek – hala SP nr 3 – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

13/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00
10/11/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Namysłów – hala SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00

Luty 2019

23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
17/02/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Rudniki – hala – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

22/09/2019 – Otmuchów – ŻAKI - p. nyski - start 10:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30
14/09/2019 – Korfantów – ORLIKI - p. nyski - start 10:00

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00
18/05/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Kwiecień 2019

27/04/2019 – Głuchołazy – boisko typu Orlik – SKRZATY - Region 4 - start 10:00
27/04/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
13/04/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
06/04/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa III - start 9:00
23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 11:00
17/03/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
09/03/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
02/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ŻAKI - Region 4 - grupa III - strat 10:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

13/10/2019 – Paczków – stadion – ORLIKI - p. nyski - start 10:00
13/10/2019 – Paczków – stadion – ŻAKI - p. nyski - start 10:00
19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
16/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - p. nyski - start 10:00
16/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - p. nyski - start 10:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Namysłów – hala SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00

Luty 2019

23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
23/02/2019 – Namysłów – hala LO – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
17/02/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Rudniki – hala – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 12:00
16/02/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Łubniany – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
14/09/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Maj 2019

26/05/2019 – Chróścice – boisko – ŻAKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00
26/05/2019 – Chróścice – boisko – ORLIKI - Region 1 - grupa I i II - start 9:00

Kwiecień 2019

28/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
27/04/2019 – Brzeg – boisko typu Orlik – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 12:45

Marzec 2019

24/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Tarnów Opolski – boisko Orlik – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
10/03/2019 – Tarnów Opolski – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
09/03/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region 1 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Tarnów Opolski – hala – ŻAKI - Region 1 - grupa I - start 9:00
23/02/2019 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00
17/02/2019 – Ozimek – hala SP nr 3 – ORLIKI - Region 1 - grupa II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

13/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00
10/11/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIK - p. prudnicki + p. głubczycki - start 9:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00
18/05/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Kwiecień 2019

27/04/2019 – Głuchołazy – boisko typu Orlik – SKRZATY - Region 4 - start 10:00
27/04/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
13/04/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
06/04/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa III - start 9:00
23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 11:00
17/03/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
09/03/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
02/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ŻAKI - Region 4 - grupa III - strat 10:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 11:30

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

19/10/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Park Miejski) – ŻAKI - p. głubczycki + p. prudnicki - start 9:00
19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 13:30

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region III - grupa 6
21/09/2019 – Otmice – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
21/09/2019 – Otmice – stadion – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 9:00
21/09/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00
14/09/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 12:30

Maj 2019

12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
12/05/2019 – Dziergowice – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
12/05/2019 – Kędzierzyn Koźle – stadion Kuźniczka – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 12:30

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa II - start 13:00
14/04/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa I i III - start 9:00
13/04/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 9:00

Marzec 2019

31/03/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00
31/03/2019 – Strzelce Opolskie – boisko LZS Mokre Łany – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
24/03/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa I i II - start 9:00
16/03/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

20/10/2019 – Zawadzkie – stadion – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 9:00
20/10/2019 – Zawadzkie – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 1 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00

Aktualności