Turnieje Bawi Nas Piłka

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 1, 3 - start 12:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 12:00
01/12/2019 – Skarbimierz – ORLIKI - p. brzeski - start 9:00

Listopad 2019

16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – hala – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - p. brzeski - start 11:30

Październik 2019

27/10/2019 – Grodków – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
27/10/2019 – Grodków – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
12/10/2019 – Grodków – ORLIKI - p. brzeski - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Luty 2020

01/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - p. brzeski - start 13:00
01/02/2020 – Brzeg – hala (ul. Poprzeczna) – SKRZATY - powiat brzeski - start 9:00
01/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 - 23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 14:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
23/02/2020 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

18/01/2020 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
11/01/2020 – Głuchołazy – Banderoza (balon) – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Grudzień 2019

22/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region IV - start 10:00
15/12/2019 – Korfantów – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
15/12/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - p. prudnicki + p. głubczycki - start 8:30
14/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
08/12/2019 – Głogówek – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region IV - start 8:30
08/12/2019 – Korfantów – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
07/12/2019 – Otmuchów – hala – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Październik 2019

19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
19/10/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Park Miejski) – ŻAKI - p. głubczycki + p. prudnicki - start 9:00
12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIK - p. prudnicki + p. głubczycki - start 9:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 8:30

Grudzień 2019

15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region III - start 9:00
15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region III - start 13:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 15:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 12:00
08/12/2019 – Cisowa – hala – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 13:00
08/12/2019 – Cisowa – hala – SKRZATY - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00 (gr. 1), 11:15 (gr. 2)
07/12/2019 – Gościęcin – hala – ŻAKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 13:00
07/12/2019 – Gościęcin – hala – ORLIKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00 (gr. 1), 11:15 (gr. 2)

Listopad 2019

30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 12:00
30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 12:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00
16/11/2019 – Gościęcin – stadion – ŻAKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
16/11/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
16/11/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00
15/11/2019 – Kędzierzyn-Koźle – hala (ul. Piramowicza) – SKRZATY - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 17:45
11/11/2019 – Gogolin – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 10:00

Październik 2019

26/10/2019 – Kędzierzyn-Koźle – stadion Cisowa – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 9:00
26/10/2019 – Cisowa – hala – SKRZATY - p. kędzierzyńsko-kozielski - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Kędzierzyn Koźle, 7 października

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 8:30
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 11:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30

Listopad 2019

16/11/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00
09/11/2019 – Praszka – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00

Październik 2019

19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00
19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 8:30
19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 14:00

Grudzień 2019

15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region III - start 9:00
15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region III - start 13:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 15:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 12:00
08/12/2019 – Cisowa – hala – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 13:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30

Listopad 2019

30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 12:00
30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 12:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
16/11/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
11/11/2019 – Gogolin – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 10:00
11/11/2019 – Gogolin – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 10:00

Październik 2019

26/10/2019 – Kędzierzyn-Koźle – stadion Cisowa – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 1 - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

18/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 1, 3 - start 12:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 12:00

Listopad 2019

17/11/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
10/11/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Październik 2019

26/10/2019 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
13/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Styczeń 2020

25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 11:30

Luty 2020

01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 - 23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 14:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
23/02/2020 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 8:30
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 11:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00

Listopad 2019

16/11/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00
09/11/2019 – Praszka – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00

Październik 2019

19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00
19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
17/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
16/03/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

19/01/2020 – Paczków – hala GCSiR – ORLIKI - p. nyski - start 10:00
18/01/2020 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
12/01/2020 – Paczków – hala GCSiR – ŻAKI - p. nyski - start 10:00
11/01/2020 – Głuchołazy – Banderoza (balon) – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Grudzień 2019

22/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region IV - start 10:00
15/12/2019 – Korfantów – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
14/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
08/12/2019 – Głogówek – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region IV - start 8:30
08/12/2019 – Korfantów – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
07/12/2019 – Otmuchów – hala – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

16/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - p. nyski - start 10:00
16/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - p. nyski - start 10:00
11/11/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – SKRZATY - p. nyski - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Październik 2019

19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
13/10/2019 – Paczków – stadion – ŻAKI - p. nyski - start 10:00
13/10/2019 – Paczków – stadion – ORLIKI - p. nyski - start 10:00
12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

22/09/2019 – Otmuchów – hala – ŻAKI - p. nyski - start 10:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 8:30
14/12/2019 – Wołczyn – hala – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 11:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30

Listopad 2019

30/11/2019 – Gorzów Śląski – hala – ŻAKI - powiat oleski - start 9:00
16/11/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00
09/11/2019 – Praszka – hala – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00

Październik 2019

19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region II - grupa 4 - start 9:00
19/10/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Wrzesień 2019

21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ŻAK - Region II - grupa 4 - start 9:00
21/09/2019 – Wołczyn – kompleks boisk – ORLIKI - Region II - grupa 3 - start 9:00

Maj 2019

11/05/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
11/05/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa I - start 10:00

Kwiecień 2019

14/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00
13/04/2019 – Namysłów – boisko SP nr 4 – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
13/04/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI - Region 2 - grupa II - start 10:00
13/04/2019 – Olesno – boisko Orlik – ORLIKI - Region 2 - grupa 1 - start 9:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Olesno – stadion – ŻAKI - Region 2 - grupa II - start 9:00
23/03/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI - Region 2 - grupa I - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

18/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 1, 3 - start 12:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 12:00

Listopad 2019

17/11/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
10/11/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Październik 2019

26/10/2019 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
13/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Styczeń 2020

25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 11:30

Luty 2020

01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 - 23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 14:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
23/02/2020 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

18/01/2020 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
11/01/2020 – Głuchołazy – Banderoza (balon) – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Grudzień 2019

22/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region IV - start 10:00
15/12/2019 – Korfantów – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
15/12/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - p. prudnicki + p. głubczycki - start 8:30
14/12/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
08/12/2019 – Głogówek – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region IV - start 8:30
08/12/2019 – Korfantów – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
07/12/2019 – Otmuchów – hala – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Październik 2019

19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
19/10/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Park Miejski) – ŻAKI - p. głubczycki + p. prudnicki - start 9:00
12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIK - p. prudnicki + p. głubczycki - start 9:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności

Poprzednie turnieje

Styczeń 2020

19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 8:30
19/01/2020 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 14:00

Grudzień 2019

15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region III - start 9:00
15/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region III - start 13:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 15:00
14/12/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 12:00
08/12/2019 – Cisowa – hala – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 13:00

Listopad 2019

30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 12:00
30/11/2019 – Jaryszów – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 12:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 4 - start 9:00
17/11/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
16/11/2019 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region III - grupa 5 - start 11:30
11/11/2019 – Gogolin – ŻAKI - Region III - grupa 5 - start 10:00
11/11/2019 – Gogolin – ŻAKI - p. strzelecki + p. krapkowicki - start 10:00

Październik 2019

26/10/2019 – Kędzierzyn-Koźle – stadion Cisowa – ŻAKI - Region III - grupa 6 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – SKRZATY - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region III - grupa 1 - start 9:00
26/10/2019 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - p. strzelecki i krapkowicki - start 9:00

Nadchodzące turnieje

Brak Turniejów

Aktualności