Już w najbliższy weekend wystartują pierwsze turnieje eliminacyjne do kolejnej edycji halowych rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN 2021!

Do tej edycji zawodów, zgłosiło się w kat. U-11 oraz U-12 łącznie 57 zespołów.
Przypomnijmy, że tylko ekipy, które uzyskają awans do finału wojewódzkiego, powalczą w dniach 23-24 stycznia 2021r. o możliwość wyjazdu na finały ogólnopolskie.

UWAGA! Ze względu na nowe obostrzenia wprowadzone w dniu 17.12.2020r., turnieje eliminacyjnej zaplanowane w okresie od 28.12.2020r. do 17.01.2020r., decyzją organizatorów zostają przeniesione na inne terminy.

Poniżej przestawiamy harmonogramy zaplanowanych turniejów w poszczególnych regionach naszego województwa:

TURNIEJE ELIMINACYJNE W KAT. U-11

Region I
Dla zespołów z powiatu brzeskiego
Termin: 09.01.2021
Miejsce: Hala Sportowa ul. Oławska Brzeg
Start: 9:00

Dla zespołów z powiatu opolskiego i m. Opole
Termin: 09.01.2021
Miejsce:  Hala Sportowa ul. Oławska Brzeg
Start: 13:00

Zgłoszone zespoły: UKS Athletic Ozimek, Btp Stal Brzeg, Akademia Pilkarska Starowice, KS Masters Brzeg, UKP GOL Opole, ULKS AP STRIKER CHROSCINA, UKS JEDYNKA NIEMODLIN, OKS Odra Opole, UKS SAP Brzeg, GAS GRODKÓW, GZ LZS GRODKÓW, Soccer College Śląsk Łubniany, AP VICTORIA Chróścice.

Region II
Termin: 23.01.2020
Miejsce: Hala MGOKiS w Praszce
Start: 9:00
Zgłoszone zespoły: NKS START Namysłów, M-GOKiS Praszka, AP MMKS Kluczbork, OKS Olesno, MKS Funball Kluczbork.

Region III
Termin: 24.01.2020
Miejsce: hala sportowa PSP Nr 1 w Strzelcach Opolskich ul. Kozielska 34
Start: 8.30

Zgłoszone zespoły: MKS  GOGOLIN, LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd, KS VICTORIA CISEK, AP Chemik Kędzierzyn-Koźle, SSKS STAL ZAWADZKIE, SKS Piast Strzelce Opolskie, Klub Sportowy Cisowa, UKS Spiders Krapkowice, LKS Jedność Rozmierka, Dziewczęca Akademia Piłki Nożnej Szczepanek, KS Młodzik Strzelce Opolskie.

Region IV
Kategoria wiekowa: U-11
Termin: 20.12.2020
Miejsce: Hala GOSiR Głuchołazy ul.M.C Skłodowskiej 32
Start – godz.9:30

Zgłoszone zespoły: UKS ORLIK PRUDNIK, UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY, FORTUNA GŁOGÓWEK, Sokół Boguchwałów, GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ, LUKS RB Głogówek.

TURNIEJE ELIMINACYJNE W KAT. U-12

Region I
Termin: 19.12.2020
Miejsce: Hala Sportowa Tarnów Op.
Start: 13:00

Zgłoszone zespoły: Btp Stal Brzeg, LZS GKS Piomar Tarnów Op. – Przywory, OKS Odra Opole, KS Krasiejów, Akademia Piłkarska Victoria Chróścice, UKS SAP Brzeg, GAS GRODKÓW, Soccer College Śląsk Łubniany.

Region II
Termin: 23.01.2020
Miejsce: Hala Sportowa „Dwójka” w Oleśnie, ul. Wielkie Przedmieście 51
Start: 9:00
Zgłoszone zespoły:OKS OLESNO, AP Namysłów, AP MMKS Kluczbork, MKS Funball Kluczbork.

Region III
Termin: 24.01.2020
Miejsce: hala sportowa PSP Nr 1 w Strzelcach Opolskich ul. Kozielska 34
Start: 15:00

Zgłoszone zespoły: LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd, UKS SPIDERS KRAPKOWICE, MKS Gogolin, AP Chemik Kędzierzyn-Koźle, SKS Piast Strzelce Opolskie, Dziewczęca Akademia Piłki Nożnej Szczepanek.

Region IV
Termin: 19.12.2020
Miejsce: Kompleks Sportowy „Sójka” Prudnik ul. Podgórna 7
Start – godz. 11:15

Zgłoszone zespoły: UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY, FORTUNA GŁOGÓWEK, MKS POGON PRUDNIK, LUKS RB Głogówek.

UWAGA! Dodatkowo, dołączamy również w poniższych załącznikach szereg dokumentów, potrzebnych zespołom do przygotowania się na turnieje eliminacyjne. Listy zawodników oraz oświadczenia należy uzupełnić, podpisać oraz przekazać organizatorom w dniu zawodów!

Załączniki