Grudzień to miesiąc turniejów eliminacyjnych do wojewódzkiego finału halowych rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 oraz U-12!
Do turniejów eliminacyjnych w kategorii U-11 zgłosiły się 32 drużyny, natomiast w kategorii U-12 – 20. Tylko po 8 z nich będzie walczyło w finale wojewódzkim, który zaplanowano na koniec stycznia.
Stawką jest reprezentowanie województwa w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 15 – 16 lutego w Warszawie!

 

Regulaminy poszczególnych turniejów oraz lista zawodników już do pobrania poniżej.

 

Harmonogram gier:

Turnieje eliminacyjne U-11 o Puchar Prezesa PZPN 2020

Region I i II

Grupa A:

Data: 07.12.2019
Miejsce: Hala sportowa Stobrawa Kluczbork
S
tart 8:30

  1. Grodkowska Akademia Sportu
  2. OKS Odra Opole
  3. Swornica Czarnowąsy
  4. UKP Gol Opole
  5. OKS Olesno
  6. AP Namysłów
  7. AP Młody MKS Kluczbork
  8. NKS Start Namysłów

Grupa B:

Data: 08.12.2019
Miejsce: Hala sportowa w Tułowicach
Start 12:00

  1. AP Victoria Chróścice
  2. LZS GKS Piomar Tarnów Op. – Przywory
  3. Stal Brzeg
  4. UKS Athletic Ozimek
  5. Skalnik Gracze
  6. Soccer College Łubniany
  7. UKS Rodło Opole
  8. Miasto Tułowice

  Region IV

Data: 08.12.2019
Miejsce: Hala sportowa Głogówek ul. Kościuszki
Start 8:30

  1. AP Łambinowice
  2. UKS Hattrick Głuchołazy
  3. KS Polonia Nysa
  4. GLKS Włókniarz Kietrz
  5. LUKS RB Głogówek
  6. LZS Starowice
  7. MKS Pogoń Prudnik
  8. KS Fortuna Głogówek

 Region III

Data: 15.12.2019
Miejsce: Hala sportowa PSP nr 1 Strzelce Opolskie
Start 13:00

  1. MKS Gogolin
  2. RTS Odra Kędzierzyn-Koźle
  3. LUKS SP Ujazd
  4. AP Chemik Kędzierzyn-Koźle
  5. LZS Błękitni Jaryszów
  6. UKS Spiders Krapkowice
  7. KS Cisowa
  8. LKS Jedność Rozmierka

 

 Turnieje eliminacyjne U-12 o Puchar Prezesa PZPN 2020

Region I i II

Data: 15.12.2019
Miejsce: Hala sportowa w Tarnowie Opolskim
Start 9:00

  1. Grodkowska Akademia Sportu
  2. LZS GKS Piomar Tarnów Op. – Przywory
  3. Stal Brzeg
  4. OKS Odra Opole
  5. UKP Gol Opole
  6. Soccer College Łubniany
  7. UKS Rodło Opole
  8. AP Namysłów

 Region III

Data: 15.12.2019
Miejsce: Hala sportowa PSP nr 1 Strzelce Opolskie
Start 9:00

  1. MKS Gogolin
  2. RTS Odra Kędzierzyn-Koźle
  3. LUKS SP Ujazd
  4. LZS Błękitni Jaryszów
  5. UKS Spiders Krapkowice
  6. Chemik Kędzierzyn-Koźle
  7. FA Kędzierzyn-Koźle

 Region IV

Data: 22.12.2019
Miejsce: hala GOSiR Głuchołazy ul. Skłodowskiej 32
Start 10:00

  1. AP Łambinowice
  2. KS Polonia Nysa
  3. GLKS Włókniarz Kietrz
  4. UKS Hattrick Głuchołazy
  5. LZS Starowice

 

Załączniki