Powiat strzelecki

Nadchodzące turnieje

Luty 2019

23/02/2019 – Gościęcin – hala – ORLIKI - Region 3 - grupa II - start 9:00
23/02/2019 – Gościęcin – hala – ORLIKI - Region 3 - grupa III - start 13:00
24/02/2019 – Gościęcin – hala – ŻAKI - Region 3 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Gościęcin – hala – ŻAKI - Region 3 - grupa III - start 13:00

Poprzednie turnieje

Luty 2019

17/02/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ŻAKI - Region 3 - grupa I - start 12:00
17/02/2019 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – ORLIKI - Region 3 - grupa I - start 9:00

Grudzień 2018

08/12/2018 – Strzelce Opolskie – hala PSP 1 – Region 3 - eliminacje U-11 o Puchar Prezesa PZPN

Listopad 2018

18/11/2018 – Krapkowice – boisko Orlik – ŻAKI - Region 3 - grupa C - start 9:00
18/11/2018 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa B - start 10:00
17/11/2018 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa A - start 9:00
17/11/2018 – Strzelce Opolskie – boisko LZS Mokre Łany – ORLIKI - Region 3 - grupa D - strat 10:00
17/11/2018 – Dziergowice – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa C - start 9:00
17/11/2018 – Krapkowice – Otmęt – ORLIKI - Region 3 - grupa A - start 9:00
11/11/2018 – Baborów – ŻAKI - Region 3 - grupa D - start 9:00
11/11/2018 – Kędzierzyn-Koźle – stadion Cisowa – ŻAKI - Region 3 - grupa C - start 9:00
11/11/2018 – Krapkowice – boisko Orlik – ŻAKI - Region 3 - grupa B - start 12:00
11/11/2018 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ŻAKI - Region 3 - grupa A - start 13:30
11/11/2018 – Kędzierzyn-Koźle – stadion Cisowa – ORLIKI - Region 3 - grupa A - start 9:00
10/11/2018 – Strzelce Opolskie – stadion MOS – ORLIKI - Region 3 - grupa D - start 10:00
10/11/2018 – Krapkowice – boisko Orlik – ORLIKI - region 3 - grupa C - start 8:30
10/11/2018 – Krapkowice – boisko Orlik – ORLIKI - Region 3 - grupa B - start 12:00

Październik 2018

28/10/2018 – Gościęcin – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa C - start 9:00
28/10/2018 – Pawłowiczki – stadion – ORLIKI - Region 3 - grupa B - start 12:00
27/10/2018 – Dziergowice – stadion – ŻAKI - Region 3 - grupa A - start 9:00