Powiat prudnicki

Nadchodzące turnieje

Październik 2019

19/10/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Park Miejski) – ŻAKI - p. głubczycki + p. prudnicki - start 9:00
19/10/2019 – Łambinowice Orlik – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Listopad 2019

09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00
09/11/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00

Poprzednie turnieje

Październik 2019

12/10/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 10:00

Wrzesień 2019

28/09/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIK - p. prudnicki + p. głubczycki - start 9:00
21/09/2019 – Kietrz – ŻAKI - Region IV - grupa 7 - start 10:00
21/09/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region IV - grupa 6 - start 9:30

Czerwiec 2019

01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
01/06/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00

Maj 2019

18/05/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II i III - start 9:00
18/05/2019 – Branice – stadion – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Kwiecień 2019

27/04/2019 – Głuchołazy – boisko typu Orlik – SKRZATY - Region 4 - start 10:00
27/04/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
13/04/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
06/04/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ORLIKI - Region 4 - grupa II - start 10:00

Marzec 2019

23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa III - start 9:00
23/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 11:00
17/03/2019 – Nysa – boisko sztuczne przy Hali Nysa – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 10:00
09/03/2019 – Głuchołazy – stadion miejski – ŻAKI - Region 4 - grupa I, II, III - start 10:00
02/03/2019 – Prudnik – boisko Orlik (Starostwo) – ORLIKI - Region 4 - grupa I - start 9:00

Luty 2019

24/02/2019 – Głuchołazy – hala GOSiR – ŻAKI - Region 4 - grupa III - strat 10:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa II - start 9:00
24/02/2019 – Głogówek – hala – ŻAKI - Region 4 - grupa I - start 11:30