Powiat m. Opole

Nadchodzące turnieje

Kwiecień 2020

18/04/2020 – Dobrzeń Wielki – ORLIKI - Grupa Mistrzowska - start 10:00
25/04/2020 – Grodków – ŻAKI - Region I - start 9:00
26/04/2020 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/04/2020 – Kotórz Mały – boisko – ŻAKI - Grupa Mistrzowska - start 10:00
26/04/2020 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Maj 2020

16/05/2020 – Siołkowice – boisko – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 12:00
16/05/2020 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/05/2020 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - Region I - start 9:00
17/05/2020 – Przywory – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
17/05/2020 – Przywory – boisko – ORLIKI - Region I - start 9:00
20/05/2020 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ORLIKI -Turniej o Puchar Prezesa OZPN - start 9:00
20/05/2020 – Kluczbork – kampus Stobrawa – ŻAKI -Turniej o Puchar Prezesa OZPN - start 9:00

Czerwiec 2020

20/06/2020 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Grupa Mistrzowska - start 10:00
20/06/2020 – Łubniany – boisko – ŻAKI - Grupa Mistrzowska - start 10:00

Poprzednie turnieje

Kwiecień 2020

05/04/2020 – Krasiejów – ORLIKI - Region I - start 9:00
05/04/2020 – Krasiejów – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Marzec 2020

29/03/2020 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
29/03/2020 – Siołkowice – boisko – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
28/03/2020 – Prószków – boiska Pomologii – ORLIKI - Grupa Mistrzowska - start 13:00
22/03/2020 – Rozmierka – stadion – ŻAKI - Grupa Mistrzowska - start 10:00
15/03/2020 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - start 9:00
14/03/2020 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - start 9:00
14/03/2020 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00

Luty 2020

22/02/2020 – Skarbimierz – hala – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00
22/02/2020 – Skarbimierz – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 – Skarbimierz – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 12:15
22/02/2020 – Skarbimierz – boisko Orlik – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
22/02/2020 – Skarbimierz – boisko Orlik – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00

Styczeń 2020

25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 11:30
25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00