Powiat m. Opole

Nadchodzące turnieje

Styczeń 2020

18/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
25/01/2020 – Dąbrowa (hala) – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 11:30

Luty 2020

01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 - 23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 14:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
23/02/2020 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 1, 3 - start 12:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 12:00

Listopad 2019

17/11/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
10/11/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00

Październik 2019

26/10/2019 – Krasiejów – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
26/10/2019 – Krasiejów – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
13/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – ŻAKI - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00
05/10/2019 – Siołkowice – boisko – SKRZATY - p. m. Opole + p. opolski - start 9:00