Powiat brzeski

Nadchodzące turnieje

Luty 2020

01/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - p. brzeski - start 13:00
01/02/2020 – Brzeg – hala (ul. Poprzeczna) – SKRZATY - powiat brzeski - start 9:00
01/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
01/02/2020 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2, 3 - start 12:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
02/02/2020 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
22/02/2020 - 23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 14:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
23/02/2020 – Przylesie – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
23/02/2020 – Przylesie – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
23/02/2020 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 3 - start 9:00

Poprzednie turnieje

Grudzień 2019

15/12/2019 – Tarnów Opolski – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-12 - Region I i II - start 9:00
14/12/2019 – Skarbimierz – ŻAKI - Region I - grupa 1, 3 - start 12:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – ŻAKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
08/12/2019 – Tułowice – hala – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa B - start 12:00
07/12/2019 – Kluczbork – kampus Stobrawa – Turniej o Puchar Prezesa PZPN - eliminacje - U-11 - Region I i II - grupa A - start 8:30
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 9:00
07/12/2019 – Tułowice – hala – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 12:00
01/12/2019 – Skarbimierz – ORLIKI - p. brzeski - start 9:00

Listopad 2019

16/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - Region I - grupa 1, 2, 3 - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – hala – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - Region I - grupa 1 i 2 - start 9:00
09/11/2019 – Brzeg – stadion miejski – ORLIKI - p. brzeski - start 11:30

Październik 2019

27/10/2019 – Grodków – ŻAKI - p. brzeski - start 9:00
27/10/2019 – Grodków – SKRZATY - p. brzeski - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 2 i 3 - start 9:00
20/10/2019 – Przywory – boisko – ŻAKI - Region I - grupa 1 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 2 - start 11:30
12/10/2019 – Łubniany – boisko – ORLIKI - Region I - grupa 1 - start 9:00
12/10/2019 – Grodków – ORLIKI - p. brzeski - start 9:00