Organizatorzy

Opolski Związek Piłki Nożnej

Piotr Popiołek

Główny koordynator projektu
tel. 534-530-003
email: piotr@bawinaspilka.pl

Osoby odpowiedzialne za rozgrywki Orlików

Filip Sikorski

tel. 533-474-766
email: filip.sikorski@opolskizpn.pl

Paweł Bzdęga

tel. 797-582-753
email: pawel.bzdega@opolskizpn.pl

Trenerzy powiatowi

REGION I
powiat brzeski, Opole i opolski

Andrzej Wolański

tel. 604-140-127
email: andrzej.wolanski@opolskizpn.pl

REGION II
powiat kluczborski, namysłowski, oleski

Krzysztof Tokarski

tel. 509-616-610
email: krzysztof.tokarski@opolskizpn.pl

REGION III
powiat kędzierzyńsko-kozielski

Tomasz Dubiel

tel. 607-732-923
email: tomasz.dubiel@opolskizpn.pl

REGION III
powiat strzelecki, krapkowicki

Adrian Matuszczyk

tel. 609-599-045
email: adrian.matuszczyk@opolskizpn.pl

REGION IV
powiat nyski

Grzegorz Komar

tel. 794-517-532
email: grzegorz.komar@opolskizpn.pl

REGION IV
powiat prudnicki, głubczycki

Ireneusz Rut

tel. 660-468-937
email: ireneusz.rut@opolskizpn.pl