Organizatorzy

Opolski Związek Piłki Nożnej

Piotr Popiołek

Główny koordynator
tel. 534-530-003
email: piotr@bawinaspilka.pl

Anna Kucharska

Specjalista ds. marketingu i promocji rozgrywek dziecięcych
tel. 502-878-304
email: organizacja@bawinaspilka.pl

Trenerzy powiatowi

REGION I
powiat brzeski, Opole i opolski

Andrzej Wolański

tel. 604-140-127
email: andrzej.wolanski@bawinaspilka.pl

REGION II
powiat kluczborski, namysłowski, oleski

Krzysztof Tokarski

tel. 509-616-610
email: tokarski1krzysztof@gmail.com

REGION III
powiat kędzierzyńsko-kozielski

Tomasz Dubiel

tel. 607-732-923
email: tomasz.dubiel@bawinaspilka.pl

REGION III
powiat strzelecki, krapkowicki

Adrian Matuszczyk

tel. 609-599-045
email: adrian.matuszczyk@bawinaspilka.pl

REGION IV
powiat nyski

Grzegorz Komar

tel. 794-517-532
email: grzegorz.komar@bawinaspilka.pl

REGION IV
powiat prudnicki, głubczycki

Ireneusz Rut

tel. 660-468-937
email: ireneusz.rut@bawnaspilka.pl